Aloe vera - rastlina nesmrteľnosti


Stabilizácia cukru a redukcia triglyceridov

16.09.2014 20:06

Aloe vera stabilizuje cukor v krvi u diabetikov

    

 

Diabetici, ktorí požívajú aloe vera po dobu 3 mesiacov majú skúsenosť s významným poklesom úrovne rastúceho cukru v krvi. Tiež bola preukázaná nižšia úroveň cholesterolu a nepatrné zlepšenie v celkovom cholesterole. Početné klinické štúdie publikovali účinky proti-diabetických vlastností aloe vera. Diabetikom sa tiež zlepšila krv z používania aloe vera. Odkedy aloe odstraňuje „sladkú krv“ a výrazne zlepšuje cirkuláciu do končatín, diabetici trpiaci periférnou neuropatiou (oslabnutie rúk a nôh) by mohli výrazne ťažiť z aloe vera gélu.

 

Štúdie nájdete na tejto ad rese.

 

 

 

 

 

Aloe vera znižuje cholesterol a triglyceridy

     Keď sa aloe vera gél používa vnútorne, zlepšuje kvalitu krvi a pomáha vyvážiť chemické zloženie krvi spôsobom, ktorý znižuje cholesterol a celkové triglyceridy (hlavne ľuďom so zvýšenou úrovňou). Keď zvážite, že čučoriedky (brusnice) sú silnou medicínou pri znižovaním cholesterolu, mali by ste tiež uvažovať prečo je Good Cause Wellness Aloe Vera + Blueberry product  dobrou voľbou: obidve ingrediencie vysoko znižujú cholesterol! Navyše, je to ďaleko viac šetrnejšie než používanie statínov (statin drugs – nemenné lieky - lieky) , ktoré majú extrémne škodlivé účinky, zatiaľ čo poškodzujú telo živinami ako CoQ10 (koenzým Q10).

Moja rada pre každého: kto je na statínoch mal by vážne pouvažovať o používaní dávok aloe vera + brusnice na bezpečný prechod od statínov (všetky sú pod dohľadom prírodných lekárov samozrejme). Aloe vera vás nezabíja ako statíny. Aloe môžete jesť úplne bezpečne. Dáva vám výhody zlepšenia hladiny cholesterolu pomocou aloe a brusníc a statíny sú vtedy zbytočné. Je mnoho prírodných alternatív, ktoré sú ďaleko bezpečnejšie, menej drahšie a efektívnejšie. Aloe vera je jednou z nich.

 

Štúdie o aloe a jeho vplyve na cholesterol nájdete na tejto adrese.

 

Článok natural news

 

—————

Späť