Aloe vera - rastlina nesmrteľnosti


Fórum

Do tohoto fóra zadávajte len Vaše oobné skúsenosti s užívaním, pestovaním alebo prípravou aloe vera. Príspevky reklamného charakteru a propagácie budú mazané a užívateľ bude blokovaný.


Diskusná téma: Aloe vera forum

Dátum: 04.01.2014

Vložil: Vaculka

Titulok: Skúsenosti s používaním produktov Aloe Vera

https://imgupload.sk/viewer.php?file=1b9vvzex6vy4ipq6xyvq.jpg

Potreboval by som radu kdo ma skusenosti s aleo vera mam babku ktora ma problem s nohou ktora jej pred vianocmy zciernala, rodicia jej pozreli na nohu a visal jej necht na palci (nohe) tak jej to otec odstrihol zarovno koze aby jej neublizil nejako moc tak nezasahoval uplne, odstrihnuti nechtu sa jej po par dnoch zacala noha scernavat a takto to do teraz je noha bola uplne cierna ako dialkove na tv po pouzivany kaktusu aleo vera sa jej trosku noha zacala zlepsovat (je videt na fotografii ta biela ciast) preto vas chcem poziadat ak ma niekdo skusenosti s liecbou takehoto problemu bol by som rad keby mohol my pomoct ako to viliecit. Doktory nam iba radia odrezat nohu ale babka ma 90rokov a mi to nechceme dat co ked sa ta noha da viliecit. Dakujem za skore odpovede na jvaculka@azet.sk

—————

Dátum: 15.01.2014

Vložil: admin

Titulok: Re:Skúsenosti s používaním produktov Aloe Vera

Podla obrazku je to uz nekroticke a hrozi otrava krvy. Jednoznacne to musi ist prec a to cim skor. Popri tom odporucam pit kvalitne aloe vera Gely (nie šťavy z lekarne ani ine nahrady!) z vonku nohu osetrovat vysokokoncetrovanymi aloe sprejmi alebo masťami (nad 80%). Možete ma kontaktovať aj cez formulár v kontakte.
Pozrite si tento prípad:
https://pustnalalia.webnode.sk/news/ostal-mu-stat-palec-na-nohe-/

—————